Ekoternit EB2 415×415 mm

285 425 
257 383  za m2

(Hodnocení: 1)

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasický tvar střešní krytiny. Tvarem vychází z České osvědčené tradice a patří mezi nejrozšířenější výrobek. Výrazný vzorek dodává střešní krytině oslňující vzhled. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Zrušit výběr

Popis

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasiku. Tvarem vychází z české osvědčené tradice a patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Střešní krytina Ekoternit velmi dobře odolává vysokým teplotám v létě i velmi nízkým teplotám v zimních měsících. Naše střešní krytina je také odolná vůči působení UV záření.

Střešní krytina Ekoternit nám dokazuje letité zkušenosti, mnohostranné a kvalitní využití recyklovaného plastu. Pokud přemýšlíte o nejvhodnější volbě střešní krytiny, věříme, že je pro Vás tato krytina nejlepší volba.

Další informace

Barva

Červená/Red, Grafit/Graphite, Černá/Black, Šedá/Grey

1 recenze Ekoternit EB2 415×415 mm

  1. Roman K.

    Zvolil jsem výměnu za starou eternitovou krytinu. S likvidací mi pomohla odborná firma. Pokrývače jsem našel na stránkách ekoternitu.

Přidat recenzi